BIOMENU
biolenka
Mgr. Lenka Žák
nar. 1982, Strakonice

news: Biolenka 2011.jpg

Vystudovala jsem na Karlově Univerzitě Mgr. obor psychosociální a teologický. U MUDr. Ludmily Duškové kurz Asertivity I a II. V roce 2010 jsem ukončila pětiletý výcvik skupinové psychoanalýzy při IAPSA. Jsem učitelkou Axmanovy techniky modelování pro nevidomé (sochařství pro nevidomé). A od září 2009 vedu praktické kurzy zdravého vaření.

K oblasti zdravé výživy jsem se dostala na základě osobních alergií, které mě doprovázely od narození, změna stravy mi velmi pomohla a stále pomáhá (dnes už neberu žádné léky na alergie). Jelikož nejenom zdravá strava ale i naše psychika má velký podíl na zdravém životě, začala jsem vystudovanou oblast psychologie propojovat s praktickou oblastí zdravé výživy a vztahem k přírodě. Zdravá výživa  a psychosomatika, je mým koníčkem už 10 let. Znalosti čerpám z čínské medicíny, ajurvédy, makrobiotiky, z bylinkářství, z jógy, permakultury, z tradičních zvyklostí a hlavně z přírody.

Praktické kurzy vaření bez masa, mléka, bílé mouky, bílého cukru, konzervačních a chemických látek člověka nijak neomezují, naopak, jídelníček můžou příjemně zpestřit v dnešním rychlém konzumním světě založeném hlavně na masném a mlékárenském průmyslu.

Kontakt:
lenka[zavinac]biolenka.cz
777 259 571

 

 

 

 

 

Poslední články

- Vyvýšený záhon
- Jak si vybrat mlýnek?
- Cesty k jídlu zblízka
- Video o éčkách
- Žena - článek Honzy Jíchy

Poslední novinky

- Pozdrav z maringotky
- Nová Kuchařka "Pečeme z kvásku"je na světě!
- Vyvýšený záhon - návod
- Kurzy v roce 2015
- Rozhlas s Biolenkou

Poslední recepty

- Jarní špenátová polévka
- Linecké
- Dýňová buchta s polevou
- Čirok salát
- Polosyrová zeleninová miso polévka
místo pro
vaší reklamu

cena 500Kč/měs.